Spectra V3

spectra-v3

Çok renkli, yüksek çözünürlüklü ekran:
İhtiyacınız olan bütün hedef bilgileri şimdi hem net ve yüksek çözünürlüklü  hem de renkli! Daha büyük VDI numaraları, simgeler ve SpectraGraph.
ZOOM tuşu kullanılarak ekran bilgilerinin büyütülüp küçültülebilmesi. Hem standart renk seçeneklerini kullanabilir hem de kendiniz renk ayarlaması yapabilirsiniz.

3 frekanslı SpectraGraph ekran ve analiz:
Herhangi bir frekansta toplanan bilgilerin açıklamalı bir şekilde ekranda gösterilmesi. Her frekansının gücünün “şekil” temelli analizi. 3 frekanslı SpectraGraphher frekans için ayrı bir bar tipi grafik gösterir.

Kablosuz SpectraSound™ kulaklıkları: Sadece Whites’ın Spectra V³ modeli için tasarlanmıştır. Bölgedeki diğer V³’ lerle sinyallerin karışmaması için çok kanallı sistem, tek dedektörü iki kulaklıkla dinleme imkanı. Hedef sinyallerini öğrenmesi olağanüstü bir yapı.

10 adet yeni “Aç ve kullan” Program:
Whites’ın dedektör uzmanları  tarafından programlanmışlardır. Para, para ve mücevher, tuzlu su sahili, tarihi eser, maden arama, derin gümüş, yoğun çöp, Hi-Pro, Karışık mod Pro ve gök taşı.

3 adet optimize avlama frekansı:
Bir çok hedef arasından hedef ID’sini ve performansı en üst seviyeye çıkaran 3 optimum frekans – altın için 22.5kHz, gümüş için 2.5kHz ve genel kullanım için 7.5kHz. En iyi hedef seçeneği için 3 frekansı da aynı anda kullanabilme ya da tek bir frekansla maden arama, tarihi eser arama ya da sahilde kullanabilme özelliği.

Gerçek-zamanlı ayarlama için canlı kontroller:
Ekranın altındaki “kara tahta benzeri” canlı kontrol ile bir yandan av yaparken bir yandan da ayar yapabilme. Canlı kontroller ayarlanan programa özgüdür.

6 Bloklu menü:
En çok kullanılan ayarlara kolay ve hızlı erişim. Bütün ayrım, hassasiyet, ses ve zemin ayarları bir arada. Ek olarak derinliği ve performansınızı arttırmak için bazı yeni ayarlar.

Spectra V³’den Spectra V³’e kablosuz Program aktarımı:
Diğer Spectra V³’lerle programlarını kablosuz olarak paylaşabilirsiniz. Kendi programınızı yarattıktan sonra bir kaç adımda anında diğer Spectra V³’lere programınızı aktarın.

10″DD tarama bobini:
10 inç’lik çift D, özellikle avın zor olduğu yerlerde performans ve derinlik için standart seçimdir.

Ayarlanabilir arka plan ışığı: 20 farklı parlaklık seviyesi

Sahibinin bilgileri:
Adınızı ve iletişim bilgilerinizi gizli bir şifre ile içinde tutabilir.

Ayarlanabilir zemin filtresi:
Tarama bobininize  ve zemin mineral yoğunluğuna uyması için 5Hz’den 12.5Hz bandına kadar ayarlanabilir 8 ayrı zemin filtresi.

Düzenleme gecikmesi:
Arama koşullarına ve tarama hızına bağlı 200 farklı sinyal işleme hızı.

3×3’lik hedef ID sistemi:
Tetikleyici ile aktif hale getirebileceğiniz 3 farklı hedef ekranıyla hızlı ve pratik bir şekilde hedefleri kontrol edin.

Anında Ayarlar:

Her tarama ekranın altındaki ayarlarla canlı kontrolleri kullanarak avlama sırasında ayar yapabilme. Her program için ayrı canlı kontrol.

Renkli-tuşlu disk deseni:
O andaki ayrım deseni tarama ekranının altındaki SpectraGraph’da görülür. Kırmızı= red edildi, Yeşil = Kabul edildi.

Bir çok Profesyonel menü seçeneği

NiMH şarj edilebilir batarya seçeneği

3x3-ekranlar
3x3-sistem


Aksesuarlar

White’s Çanta: Dedektörünüzle birlikte arama başlığını, aksesuarları ve diğer yan malzemelerinizirahatça taşıyabileceğiniz şık görünümlü bir çanta. Elde tutulabildiği gibi, omuza da asılabilir.

White’s Royal Kulaklık: Royal GT kulaklık daha küçük ve daha derin gömülerin sinyalini daha rahat algılamanıza yardımcı olur.
2 adet titanyum kaplamalı 30 ohm maylar  hoparlör ve altın kaplı jak fişe sahiptir.

DVD: Dedektörle ilgili açıklamalar.