Akçay Dedektör Teknolojileri

Akçay Dedektör Antalya bölgesi ve çevre illerde dedektör teknolojileri konusunda hizmet veren lider kuruluş konumundadır. Yılların vermiş olduğu deneyimin 2001 yılında kurumsallaşması ile Akçay Dedektör bugün faaliyet gösterdiği konularda bölgesinde lider firma konumundadır. Vermiş olduğumuz hizmet ve ürünlerin kalitesinden asla ödün vermeyerek müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.


WHITE’S SPECTRA V3

akcay-whites-tdi-pulse-scan

White’s Spectra V3’ü incelemek için tıklayın. White’s Spectra V3’e çok özel imkanlarla sahip olmak için hemen bizi arayın.

TDI PULSE SCAN
akcay-whites-tdi-pulse-scan

Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen sitemizi takip edin.


garrett-ace-250-k

Antalya’da yerli ve ithal tüm modeller hakkında destek ve alabileceğiniz en tecrübeli ve konusunda en yetkin firma olarak bölgemizde lider konumda ilerliyoruz.

Sıfır ve ikinci el cihazlarda uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri sunarak siz dedektör ilgililerinin istedikleri dedektörlere sahip olabilmesi için en uygun koşulları sağlıyoruz.

Akçay Dedektör Antalya

Dünyanın önde gelen dedektör üreticilerinin sundukları dedektör modellerini sitemizde görebilir ve inceleyebilirsiniz. Eğer dilerseniz cihazlar hakkında daha detaylı bilgi almak ve deneme fırsatından yararlanıp, arazide test etme imkanından yararlanmak için ofisimize gelebilirsiniz.