Hakkımızda

Antalya bölgesi ve çevre illerde dedektör teknolojileri konusunda hizmet veren firmamızın internet sitesine hoşgeldiniz.

2001 yılında Antalya merkezinde kurulan firmamız kısa sürede konusunda lider bir noktaya gelmiştir. Bir dönem Türkiye’nin dedektör markalarından birinin Antalya bayiliğini de yapan firmamız şu an da dünyanın önde gelen markaları ile ilgili bölgede en deneyimli kuruluş konumundadır. Akçay Dedektör sadece Antalya ilinde değil, aynı zamanda çevre illerdeki dedektör ilgilililerine de satış ve teknik konuda destek olarak sektörde hızlı bir şekilde büyümüştür.

Amacımız; kategorisinin en iyisi olan, teknik altyapısı sağlam, profesyoneller tarafından kullanılan, güvenilir ekipmanları dedektör kullanıcıları ile buluşturmaktır. Farklı sistemle çalışan en son teknoloji cihazları sizlere sunuyoruz. Dostlarımıza yönelttiğimiz ürünler, fiyat-performans oranı en uygun, türünün en gelişmiş modelleridir.

Ürünlerimizi detaylarını sitemizden görebileceğiniz gibi, gelip ofiisimizde de ürünlerimizi inceleyip, deneme fırsatı bulabilirsiniz. Ofisimiz de satış ve teknik konuda alabileceğiniz desteğin yanısıra bölgede bulunana diğer dedektör meraklıları ile de tanışma fırsatı bulubilirsiniz.